Aktuálně 50364 nabídek práce!

Nabídka práce: mistr/mistrová dřevovýroby, Jindřichův Hradec

Pozice:
mistr/mistrová dřevovýroby
Zaměstnavatel:
ALPENEST s.r.o.
IČO:
26193728
Oblast (okres, kraj):
Jindřichův Hradec
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Odborné bez maturity
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
31000
Popis práce:

KONTAKT E-MAILEM
Požadujeme: organizační schopnost, zkušenosti s vedením kolektivu, minimální vzdělání vyučen/vyučena
Náplň práce: práce ve výrobě - organizace práce ve výrobě dle pokynů vedení firmy a spolupráce při vytváření výrobních plánů
kontrola vstupního materiálu a kontrola odvedené práce - kontrola dodržování bezpečnosti práce a bezpečnostních předpisů - kontrola údržby strojů, spolupráce při jejich opravách při zajišťování náhradních dílů
Nabízíme: příspěvek na závodní stravování, pouze jednosměnný provoz

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Šárka Chlebcová
Telefon:
384325880
Počet zobrazení inzerátu:
183×